BASIN DANIŞMANIĞI

Firmaların tanınır ve konuşulur olması kurumsal kimlik açısından çok önemlidir. Sadece firma değil, piyasaya yeni sürdüğünüz bir ürünün veya promosyon bir ürünün duyurusunu yapmak ve başarıya ulaşmak için basında yer almanız gerekmektedir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri olarak hazırlıyoruz.

Amacımız basında çıkan marka değerini zarar verecek haberlerin yerine markanın değerini arttıracak haberlerin yer almasını sağlamaktadır. Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz?

İşte verdiğimiz hizmetin kapsamları… Öncelikle basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz konuyla ilgili, ilgi çekici, farklı, medyada kullanıma uygun metinler haline getiriyor, haber değeri kazandırarak hazırlıyoruz. Daha sonra sizin de onay vermeniz ile birlikte basın kuruluşlarına servis ederek kamuoyuna duyurusunu sağlıyor, doğru ve etkili bir şekilde sunmuş olduğunuz hizmetinizin lansmanını yapıyoruz.