BİZ KİMİZ?

VAVSE ekibi olarak yaklaşık olarak 10 yıldır her biri kendi alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımızla birlikte sektörde iddialı bir firmayız. Hizmet verdiğimiz her alan için ayrı ayrı profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımız, basın ve sosyal medya danışmanlığı, web tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması gibi alanlarda uzmanlaşmış ve tanınmış kişilerdir.

MİSYONUMUZ

Tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındayız. Mümkün olduğunca grafik ve yazılım alanında çok yönlü olup, yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlıyoruz. İnternetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere aktarıyoruz.

VİZYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimizin her işinde başından sonuna kadar, grafik tasarımı ve internet dünyasından alınabilecek azami fayda için, kendi alanında tanınmış ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörünüzdeki rekabeti etraflıca araştırır, kısa ve uzun vadede hedeflerini tanımlar, stratejik pazarlama planı oluşturur ve daha da önemlisi bu projeleri hayata geçirir ve takip ederiz.

NEDİR VAVSE?

“İnsan VAV şeklinde doğar, doğrulunca kendini elif zanneder” sözüyle başladı her şey… Unutmamak lazım ki; İnsan hayatı boyunca hep iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün ölür. Allah’a kulluğun manasıdır VAV, Elif uluhiyetin ve ehadiyetin simgesidir. O yüzden Lafz-ı ilahi Elif’le başlar. Elif kâinatın anahtarı ise VAV kainatın kendisidir. Rabbimiz bizim her zaman VAV gibi mütevazı olmamızı ister.

VAV harfi, Allah’ın Vahid ismini ve birliğini simgeler. Görmek için bakıldığında; bazen bir insanın secdedeki hali, bazen bir ceninin anne karnında ki haline benzer. Musa dal olmuştur ama Firavun’un gözü Elif’te kalmıştır. İbrahim ateşte VAV’dır, Nemrut bizzat ateşe odun. Yunus, VAV olup balığın karnında anca kurtarmıştır kendini. İnsan iki büklüm olunca rahat eder ana karnında.

Boylu boyunca uzansa da kim rahattır mezarında? VAV’ın Elif’le münasebeti ne kadar iyiyse, kainatın dengesi de o kadar düzgündür. Kim kimi hatırlarsa evvel o ona koşar. Unutulmaması gereken; tüm yaşanmışlıklardan sonra edilen tövbedir. İşte o tövbenin kapısı da SE’dir… Önce VAV dedik, sonra SE… Yaşadığımız hayat doğrultusunda hizmet ettiğimiz şeydir VAVSE!