HTML5 İLE RESPONSIVE VE DAHA MODERN

Html5, bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde web siteniz beklentilerinizin üstünde bir estetik görünüme kavuşur. Modern ara yüzler, memnun kullanıcılarla markanıza artı katarsınız. Html5 mobil cihazlarla uyum içerisinde nitelikleriyle size ve tüm kullanıcılara esnek bir yapıda hizmet eder. Web üzerinde sörf artık sadece bilgisayarlar ile yapılmıyor, yeni nesil akıllı telefonlar, tabletler, smart tvler de internette gezinmek için bilgisayarlar kadar kullanılıyor. Responsive tasarımlar ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışan ve ekran çözünürlüğüne göre davranışını değiştiren web siteleri tasarlıyoruz.

ARAMA MOTORLARI VE SEO UYGULAMASI

Web sitenizi yaptırdınız, belki büyük zaman, emek ve para harcadınız ama sitenize gelen giden yok? “insanlar sitemi nasıl bulacak?” gibi sorularla boğuşuyorsunuz ve ilk aklınıza gelen “arama motoruna kayıt” yaptırmanız gerektiği. Kesinlikle haklısınız ama üzülmeyin bu hizmeti zaten ücretsiz veriyoruz! SEO web sitenizin belirli anahtar kelimeler ve özel yazılım la arama motorları sonuçlarında en yüksek sıralarda çıkmasını ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Sunacağınız hizmete hem ilk sırada olma hem de ilk tercih edilme özelliği kazandırmak için bizimle mutlaka iletişime geçin.

GOOGLE ANALYTICS VE HARİTALAR

Sitenizi günde kaç kişi ziyaret ediyor? En çok hangi içerikleriniz ziyaret ediliyor, en çok hangi şehir ve ülkelerden sitenize gelen oluyor? Tüm bu bilgileri ücretsiz olarak öğrenmek, istatistiklerin görülmesi ve hedef kitlenizin kimler olduğunu görmek için en doğru sistem, Google Analytics sistemidir. Google haritalarda yerinizi alın ve uzun uzun adres tariflerinden kurtulun. Müşterilerinize firmanız ile ilgili yerler ve buralara ulaşmak için kullanılabilecek en iyi yolları gösterin. Google Maps mesafeleri ölçer ve sizi rakipleriniz karşısında bir adım öteye taşıyarak markanızı ve kalitenizi ortaya koyar!

DESTEK, GÜNCELLEME VE YEDEKLEME

7 gün 24 saat soru sorabileceğiniz ve teknik destek alabileceğiniz bir ekip arkadaşına sahip olmak istemez misiniz? VAVSE ekibi olarak sizlere haftanın her günü ve günün her saati teknik destek veriyoruz. Kimseden yardım ve destek almadan güncelleme yapabileceğiniz, ürün yükleyip, duyurularınızı paylaşabileceğiniz ve kampanyalar düzenleyebileceğiniz bir web sitesi sahibi olma ayrıcalığını yaşayın. Yanlış yapmaktan korkmayın! Çünkü biz VAVSE olarak internet sitenizi her gün yedekliyoruz ve ihtiyaç halinde sitenizi belirlediğiniz herhangi bir tarihe geri alarak verilerinizin eksiksiz olarak kurtulmasını sağlıyoruz.

HOSTING ÖZELLİKLERİ VE MOBİL TASARIM

Ürünlerinizi yüklerken sınırlardan kurtulun. Sizlere sunmuş olduğumuz e-ticaret hizmetinde ürünlerinizi sınırsız olarak ekleyebileceğiniz bir hosting hizmeti veriyoruz. Çağa ayak uydurmak ve mobil ortamda yerinizi almak için geç kalmayın. Mobil ortamda ürünlerinizi satmak istiyorsanız bu e-ticaret paketimiz tam size göre.

GOOGLE ARAMALARI VE ÇOKLU DİL SEÇENEĞİ

Ürün satışlarınızı yapabileceğiniz sitenin Google arama motorlarına dost bir yapıya sahip olması ve Google aramalarında üst sıralarda çıkmanız sizin için bir avantajdır. Her türlü talebinizi değerlendirmek bizim için önemlidir. Bu anlamda müşterilerinizin çeşitliliğini göz önünde bulundurarak 15 farklı dilde sitenizi tasarlıyoruz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE DETAYLI RAPORLAMA

E-ticaret paketimiz ile müşterileriniz ödemelerini banka havalesi, kapıda ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme gibi seçeneklerle yapabilecekler. Bu sistemle ürünlerinizin satış raporlarını görebilir, ödemek zorunda olduğunuz vergilerinizi hesaplayabilir ve stok durumunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER

 • Mobil site
 • Sınırsız ürün ekleme
 • Sınırsız kategori ekleme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Banka havalesi ile ödeme
 • Kapıda ödeme
 • Kapıda kart ile ödeme
 • Ziyaretçi istatistikleri
 • Google Analytics
 • Google Adwords
 • Seo Uygulaması
 • Dinamik Sitemap
 • Sınırsız sayfa ekleme
 • Hızlı alışveriş
 • Teknik destek
 • Satış raporları
 • Detaylı sipariş takibi
 • Ürün tavsiye etme
 • Ürün yorumlama
 • Hediye çeki tanımlama
 • Dosya, video ekleme
 • Yönetici yetkilendirme
 • Detaylı filtreleme
 • Toplu e-mail gönderme
 • Kampanya uygulamaları
 • SEO etiket uygulaması
 • Davet sistemi
 • Gelişmiş ürün sıralama
 • Ürün markaları ekleme
 • Üretici firmalar ekleme
 • Çoklu dil seçeneği
 • Vergi raporlama

GOOGLE BUSINESS

İşletmeler Google Business sayfalarına fotoğraflar ekleyebildikleri gibi, Google Güvenilir Fotoğrafçıları’ndan almış oldukları 360 derece Sanal Tur hizmetini de ekleyebilmektedirler. Peki, sadece 1 defaya mahsus olarak Google Güvenilir Fotoğrafçısı’na ödeyeceğiniz birkaç yüz lira ile işletmenizi Google My Business 360 Panorama hizmeti ile neden tanıtmalısınız? İşte size 10 güzel neden:

Potansiyel müşterileriniz işletmenizin nasıl bir yer olduğunu bilmek isteyebilir. Müşterilerinize Google aramalarda işletmenizi 360 derece gezdirebilmeniz o anda bir satış gerçekleştirmeniz demek olabilir.

Google Business alanınız ne kadar zengin olursa, aramalarda potansiyel müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını o kadar çok çekici kılacak ve daha fazla insanın mekandan içeri girmesini sağlayabileceksiniz.

Mobil cihazlarda Google ve Google maps aramalarında özellikle bölgesel bazlı aramalarda (Local SEO) iş yerinizin görünürlülüğüne katkısı olur. Ayrıca 360 derece görünüm mobil cihazınızın tam ortasında ve ekranı kaplayacak şekilde kullanıcıyı içeri davet eder.

GOOGLE SUITE

Google Yönetici konsoluyla mobil cihazları, e-posta adreslerini, güvenlik ayarlarını ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz. Şirketinizin tüm verilerini güvenli ve merkezi bir konumda tutarken, verilerinizi, donanım eksiklikleri ya da personel değişimi gibi etmenlerden kaynaklanan kesintilere karşı da koruyun.

Takvim’de etkinlikleri herkes için uygun zamanlara planlayın. Toplantı hatırlatıcılarınızı doğrudan Gmail gelen kutunuzdan alın. Tek tıklamayla Hangouts üzerinden bir video toplantıya katılın ve ekip olarak gözden geçirmek üzere Slaytlarınızı paylaşın.

E-Tablolar’da bir bütçe izleyicisi oluşturun, ekip arkadaşlarınızla paylaşın ve gerçek zamanlı olarak düzenleyin. Dosya otomatik olarak Drive‘da depolanır, böylece herkes en son sürüme sahip olur. Artık güncel kalmak için ek göndermek yok.

GOOGLE ADWORDS

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda Google’ye ödeme yapın.

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme küçük bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

GOOGLE ANALYTICS

Google Analytics, kurumlar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Analytics  satışlarınızı ve dönüşümlerinizi ölçmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar.

İçerik raporları, müşterilerinize daha iyi bir deneyim sağlayabilmeniz için, web sitenizin hangi kısımlarının iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Web, sosyal bir alandır ve Analytics, sosyal medya programlarınızın başarısını ölçer. Ziyaretçilerin sitenizdeki paylaşım özelliklerini (Google+1 düğmesi gibi) nasıl kullandığını ve sosyal platformlarda içeriğinizle nasıl etkileşime geçtiğini analiz edebilirsiniz.

GOOGLE MAPS

Dünyanın en büyük online harita sistemi olan Google Maps tüm dünyayı dijital ortamda sokak sokak, cadde cadde sergiliyor ve bu haritalarda iş yerlerinden müzelere alışveriş merkezlerinden hastanelere kısacası hayatımızda ihtiyaç duyacağımız her noktaya yer veriyor.

Google haritalarda yerinizi alın ve uzun uzun adres tariflerinden kurtulun. Müşterilerinize firmanız ile ilgili yerler ve buralara ulaşmak için kullanılabilecek en iyi yolları gösterin. Google Maps mesafeleri ölçer ve sizi rakipleriniz karşısında bir adım öteye taşıyarak markanızı ve kalitenizi ortaya koyar!

GOOGLE TRANSLATE

Google Translate, 57 farklı dil arasında anında çeviri sağlayan ücretsiz bir çeviri hizmetidir. Desteklenen dillerin tüm kombinasyonlarında kelimeleri, cümleleri ve web sayfalarını çevirebilir. Google Translate ile bilgiyi, yazıldığı dilden bağımsız olarak, evrensel bir şekilde erişilebilir kılarak kullanışlı hale getirir.

Google Translate bir çeviri oluştururken, sizin için en iyi çeviriye karar vermesine yardımcı olacak yüz milyonlarca dokümandaki kalıpları arar. İnsanlar tarafından önceden çevrilmiş belgelerdeki kalıpları saptayan Google Translate, bu şekilde, uygun bir çevirinin nasıl olması gerektiğine dair akıllı tahminler yapabilir. Siz de web sitenizi 57 farklı dilde kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

SEO NEDİR?

SEO kelimesi sıradan internet kullanıcıları için hiçbir anlam ifade etmez ancak bir web geliştirici için her şey demektir. Search Engine Optimization, Türkçe ismiyle arama motoru optimizasyonudur. Arama motorlarına ait botların sitenizi gezerken verilerinizi daha iyi toplamasına olanak tanıyan, sitenizi daha iyi algılaması ve sıralamalarınızı yükseltmek için yaptığınız çalışmalara verilen isimdir.

SEO İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ!

Arama motorları botlarının internette gezinmeye başlamasıyla serüven başlar. Bu botlar webmasterların yolladığı site haritaları, sitelerde karşılaştıkları linkler ve dizinlerinde yer alan siteleri takip ederek interneti tarar. Karşılaştıkları sayfalar eğer kalite yönergelerine uygunsa bunları dizinlerine ekleyerek arama sonuçlarında yer vermeye başlarlar. Botlar her gün milyarlarca internet sayfasını tarayarak güncel bilgileri, yeni gelen sayfaları, sayfalarda yapılan değişiklikleri kontrol eder ve uygun buldukları içerikleri dizinlerine ekler. Arama sonuçları ise dizine eklenen sayfalar üzerinden sıralanır. Yani arama sonuçlarında yer almak istiyorsanız öncelikle dizinlere girmeniz gerekiyor. Eğer yüksek miktarlarda reklam ücreti ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey Google üzerinden ziyaretçi çekmek için SEO çalışması yapmak olmalıdır. İşte burada devreye biz giriyoruz. Sizin hem zamandan hem de nakitten tasarruf etmenizi istiyoruz. İnternet sitenize yapacağımız SEO çalışmasıyla web sitenizin tüm aramalarda her zaman 1. sırada çıkmasını hedefliyoruz.